Bývalí zaměstnanci Škoda Auto a.s. odmítají vyrábět kvalitně pro Škoda Auto a.s. (i já)

14. září 2017 v 1:24 | Jan Velich |  Škoda Auto Moderní Otroctví
Škoda Auto a.s. padající díly na zem.


Vzhledem k situaci už to můžu říct veřejně. V nejmenované firmě krátce po odchodu ze Škoda Auto a.s. se stala často tahle situace: V zaměstnání se vyrábělo pro Českou Škodu Auto a.s. a pro Německou nejmenovanou firmu. Asi všichni víte, o jakou firmu se jedná, ale nemam v úmyslu tuhle firmu tady nijak zveřejňovat.
Došlu k pádu dílu na zem a ulomení části na tomto výrobním kusu. Shodil ho ke konci směny kolega vedle mě. Já ho nazvedl a upozornil jsem na závadu. Kolega mi jen říká, že je to v pohodě, že je to díl pro Škodovku, že to nevadí. Nevím proč, ale nevadilo mi to. Šel jsem domů.
Příští den znovu spadl díl na zem a opět mi kolega říká, že to nevadí, že je to pro Škodovku. Já mám stejný názor. Pokaždé když najeli díly pro Německo dávali jsme si záležet všichni. Jakmile najela Škodovka tak všechna kontrola šla stranou a bylo všem u "prdele" že to padá dolu. Tohle jsou bývalí zaměstnanci Škoda Auto a.s. se kterýma firma vyjebala a každému bylo jedno, že to spadlo na zem a ulomilo se to. Zkrátka lidi nemají rádi tuhle firmu. Pár dní na to Škoda Auto a.s. evidovala velké množství kůsu na reklamaci.
Pokaždé když jelo Německo tak všichni zaměstnanci i já jsme odváděli dobrou práci a všechny zmetky šli na reklamaci, ale jakmile najela Škodovka tak všem bylo jedno, jestli něco upadlo na zem. Zcela upřímně jsem začínal cejtit odpor k těm dílům, co jsme museli dělat pro Šáde.
A takhle to chodí i v jiných firmách. Nechtěl jsem to tu zveřejňovat, ale teď už je to stejně jedno. Zaměstnanci si dávají pozor, pokud vyrábí Německé díly a pokud najede Škodovka tak odmítají dělat tak kvalitní práci. Když to pak spadlo na zem zas tak kolega i já jsme to nechali na zemi a proč? Byl to díl Škoda Auto a.s. takže nás to nezajímalo. Tento zaměstnanec strávil ve Škoda Auto a.s. mnoho let a odešel přesně kvůli tomu, co se stalo i mě.
Za NOZ Jan Velich
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama