ODBORY KOVO způsobují problémy ve Škoda Auto a.s.

14. září 2017 v 1:28 | Jan Velich |  Škoda Auto Moderní Otroctví

ODBORY KOVO ZPŮSOBUJÍ PROBLÉMY VE ŠKODA AUTO a.s.
Opět jsem byl po delší době informován. Parťák musí jíst před popelnicí a honem rychle spěchat do výroby, protože nemá čas. V podstatě tak obědvá ve Škoda Auto a.s. vedle popelnice a vztekle jí svůj oběd, protože ODBORY KOVO udělali tajnou dohodu se ŠA a v podstatě tak tento parťák nemá ani čas se najíst a chudák jí párky vedle popelnice. To co se děje, je protentokrát chyba na straně organizace KOVO.
Další stížnost tady mám a ta je opět na ODBORY KOVO. Nedokázali zaručit lidem slušné jednání a paní jenž pracuje přes 20 roku ve Škoda Auto a.s. musí trpět neslušné chování mladých zaměstnanců. Odbory byli přítomni, ale vše proběhlo ve stylu "všechno je v pořádku" jenže nejmenovaná paní šla za nevyšším vedoucím, jenž má velké slovo ve firmě a ten bude muset domluvit některým lidem z odboru kovo.
Tady se jasně ukazuje fakt, že ODBORY nezaručují na pracovišti vlastně nic. Jistým způsobem odbory ve ŠKODA AUTO a.s. způsobují problémy zaměstnancům, co jsou ve firmě dlouho. Takže tak. Sám za sebe mohu říct, že odbory v minulosti byli na straně zaměstnanců, ale po korupční kauze ve firmě je všechno jiné. Lidi už nevěří ani oborům když mi píšou tyhle stížnosti.
Za NOZ Jan Velich
(dodržujte zákon, sledujeme vás na dalších 5 - 8 let)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama