Stanislav Jandl záchvat a křik na výrobní lince kdy mu zaměstnankyně z linky upravila jeho práci.

14. září 2017 v 1:30 | Jan Velich |  Škoda Auto Moderní Otroctví
Stanislav Jandl záchvat a křik na výrobní lince kdy mu zaměstnankyně z linky upravila jeho práci.Jednou Standa Jandl sedí a kouká na zaměstnance ŠA. Já jsem pracoval a všiml jsem si, jak znuděně pije svůj BIG SHOCK.
Vzal si propisku a začal na roztrhaný papír psát docházku ohledně přesčasů. To jakým způsobem to napsal, bylo nejen nečitelné, ale hlavně nepřehledné. Nedokázal na papír napsat rovnou čáru. Prostě se mu ten den nechtělo nic dělat a tak jenom zakřičel "heeej tady si napište přesčasy jo?" Jak to tady nebude zaplněný do zítra tak půjdete povinně! Bere si svůj BIG SHOCK a odchází si sednout na trávu ven. Pije BIG SHOCK a znuděně sedí na trávě a neví, co má dělat.
Přes pauzu jedna nejmenovaná zaměstnankyně využila času a to co napsal on tak přepracovala. Vzala pravítko a udělala kompletní tabulku na přesčasy lidí. Bylo to vážně přehlednější a hlavně všichni se báli a hned se psaly.
Skončila pauza a všichni se vrátili ke své práci. Přišel Standa Jandl po pauze (zástupce vedoucího) a znuděně kouká a nikomu nic nepomůže. Všiml si, že jeho roztrhaný papír je pryč a místo toho tam byl nový, přehledný a již vyplněný papír "KURVA KDO TO TADY NAPSAL!! KURVA KDO TO BYL!!! VŠICHNI POJĎTE SEM!!! OKAMŽITĚ MI ŘEKNĚTĚ KDO TO BYL!!! Přihlásila se neviná, křehká dívka a on začal tak hulákat, že na konci haly už to vadilo i jiným lidem. Takhle to dopadá, když někdo udělá práci lépe než on. Byl z toho tak vytočený, že plechovka BIG SHOCKA letěla do koše. Naštvaně odchází na toalety. Tento zaměstnanec často si bral kladivo a mlátil s ním do majetku firmy ŠA. Nedokázal ovládnout svůj hněv a vztek a tak to řešil nadávkami a křikem.
Z nejmenovaného zdroje jsem si pak zjistil, že ženský ho neměli rádi. Často o něm říkali, že přijde si do práce, kdy chce a jak přijde tak začne hned nadávat. "Já toho plešouna nemam ráda" Nebo kolikrát se mně zaměstnanci dotazovali proč má Standa Jandl vymlácené zuby. Ta situace jakým se to řešilo všechno, byla hodně špatná. Standa Jandl vytvářel na středisku drsné a otrocké podmínky a přitom se sám nudil a na práci kašlal. 8x porušil zákoník práce a po té, co byl ODBORY KOVO Na to upozorněn, tak nadále porušuje zákon!
Za NOZ Jan Velich
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama